Naujienų sąrašas

Infomobilis kviečia atvykti į Visaginą!

Gegužės 16­–18 d. Visagine vyks profesinio informavimo dienos „Karjeros galimybės inžinerinėje pramonėje“.

 

Inžinerinė pramonė – vienas iš labiausiai išvystytų ir progresuojančių sektorių Lietuvoje. Tai sritis, kurianti reikšmingą vertę šaliai ir galinti pasiūlyti daug patrauklių darbo vietų ir karjerą jauniems žmonėms, specialistams.

 

Renginio, skirto vyresniųjų klasių moksleiviams tikslas – pristatyti karjeros perspektyvas inžinerinėje pramonėje Visagino, regiono ir šalies įmonėse, suteikiant galimybę pamatyti ir išbandyti naujausias technologijas ir įrenginius bei sužinoti apie inžinerinės pramonės krypčių studijas.

 

Profesinio informavimo dienas Visagine organizuoja Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA kartu su Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centru, vietos verslo įmonėmis ir savivaldybe.

 

Gegužės 16 d., antradienį, Visagino miesto aikštėje ties „Aukštaitijos“ viešbučiu 11­–20 val. stovėsiančiame interaktyviame infomobilyje-laboratorijoje bus puiki galimybė tiesiogiai susipažinti su inžinerinės pramonės kryptimis, naujausiomis technologijomis, darbo šioje srityje perspektyvomis.

 

„Tokiu interaktyviu būdu norime atkreipti gyvenimo kelią besirenkančių jaunuolių dėmesį į inžinerinės pramonės mokslus, jų augančią svarbą dinamiškai besivystančiame šiandienos pasaulyje. Jaunuosius visaginiečius, kaip ir jų bendraamžius visoje Lietuvoje, taip pat jų mokytojus norime supažindinti su inžinerinės pramonės profesijomis, mokymosi pasiūla ir karjeros mūsų industrijoje galimybėmis”, – teigia LINPRA direktorius Gintaras Vilda.

 

Gegužės 17-ąją, trečiadienį, infomobilis persikels prie Visagino mokymo įstaigų: 8­­–9 val. mobilioji laboratorija veiks prie  „Draugystės“ progimnazijos, 9.30–10.30 val. – prie  „Gerosios vilties“ progimnazijos,  11­–12 val. – prie „Atgimimo“ gimnazijos,  12.30–13.30 val. –  prie Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos, 14­–15 val. prie  „Verdenės“ gimnazijos, o 15.30–16.30 val. – prie Visagino kūrybos namų.

 

18 d., ketvirtadienį, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre numatytos atviros pamokos, skirtos inžinerinei pramonei ir karjeros galimybėms šiame sektoriuje.