Naujienų sąrašas

Infomobilis lankėsi Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje

Nuo balandžio 24d. net tris dienas mobilia STEAM laboratorija Infomobiliu galėjo naudotis Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos mokiniai!

Šio infomobilio viduje mokiniai turi galimybę pamatyti automatizuoto surinkimo modelį, video monitorius su edukacinėmis pamokėlėmis, kompiuterizuotas frezavimo ir tekinimo stakles. Gali stebėti programavimo pagalba valdomą mechanizuotą detalių surinkimo procesą, suvenyrinio kubo gamybą, iš arti pažinti gamtamokslinius dalykus ir matematikos bei technologijų meno (dizaino) pasaulius. Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, skatindama jaunuolius rinktis inžinerinės krypties profesijas, įgyvendina  modernios STEAM laboratorijos – infomobilio projektą kartu su Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru bei Praktinio mokymo akademija.

Šio vizito pagrindinis tikslas – patraukliai pristatyti inžineriją kaip modernią elektronikos, mechanikos, informatikos, matematikos ir kitus mokslus jungiančią profesiją. Inžinerinėje pramonėje labai laukiami jauni, smalsūs ir imlūs šios srities specialistai. Šis interaktyvus infomobilis – puiki galimybė ne tik pamatyti ir išbandyti naujausias technologijas ir įrenginius, tačiau ir sužinoti apie inžinerinės pramonės krypčių studijas ir jas pasirinkus atrandamas perspektyvas.